Banka Hesap Numaralarımız

+90 546 567 32 94

bilgi@grafikofisi.net

ÇALIŞMA SAATLERİ   08:30 - 19:30

Grafik Ofisi | Reklam Ajansı | Sosyal Medya Uzmanı
Web Tasarım Hizmetlerimiz
slider
Profesyonel Web Sayfalarını Dizayn Ederek Sizlere Sunuyoruz...

Çözüm ortağımız olan ; Kobiwebsite  2018 yılında, web tasarım hizmetleri, sunucu çözümleri, sms paket satışları, sosyal medya, seo hizmetleri ve diğer yazılım ve teknik hizmetleri vermek üzere faaliyete başlamıştır. 

Hizmet Alanları ve Ürünleri

Kobiwebsite çözümlerinin başlıca hizmet faaliyetleri web tasarım, sanal mağaza, içerik yönetimi, online sipariş (E-Bayi), online iş takibi, internet servis sağlayıcı, Sosyal medya işlemleri, Sms paketleri, SEO hizmetleri, Marka patent tescili, Grafik tasarım işlemleri, Google optimizasyon vb. internet teknolojileri sayılmaktadır. 

İş Ortakları

Kobiwebsite, müşterileri için projelerini geliştirirken güven ve uyum içinde iş geliştirebildiği firmalarla da iş ortaklığı yapmaktadır. Grafik Ofisi,  Kapteyan Server hizmetleri ve yazılım geliştirme konusunda Hddizayn ile birlikte yoluna devam etmektedir.

Takım ve Müşteri Hizmetleri

Kobiwebsite Çözümleri; genç, dinamik ve internet teknolojilerinde deneyimli bir takıma sahiptir. Müşterilerimizden gelen tüm iş talepleri Destek İş Takip Sistemine girilerek talepler en kısa sürede ve kusursuz bir şekilde tamamlanması Kobiwebsite Takımı için çok önemlidir. Amacımız; hizmet kalitesini ve ürünlerimizi geliştirmeyi ilkelerimizden ödün vermeden, özveriyle çalışarak uluslararası iş standartlarında genişletmektir.

Kobiwebsite Takımı, müşteri odaklı projelerini yaratıcı tasarım becerisi ve yılların getirdiği deneyimli yüksek web programlama gücü ile birleştirerek her geçen gün memnun müşteri sayısını arttırmaktadır.

Bizi Arayın +90 546 567 32 94

Bizi Arayın +90 546 567 32 94

Karakaş Mah. 100. Yıl Cad. Saray Apt. No:19/9 KIRKLARELİ
+90 546 567 32 94
bilgi@grafikofisi.net

E-KATALOG

Ürünlerimiz ve diğer bilgilendirmelerimiz için E-Kataloğu inceleyiniz

Grafik Ofisi Reklam Ajansı

Ajansımız Başta Grafik Tasarım Olmak Üzere, Sosyal Medya Danışmanlığı ve Matbaacılık Sektöründe Hizmeti vermektedir.

E-BÜLTEN ABONELİĞİ